AENSO

AENSŌ

Aensō jest odmianą japońskiego słowa ensō – okrąg, które symbolizuje absolutne oświecenie, siłę, elegancję, wszechświat. Aensō jest rysowane ręcznie jednym, nieskrępowanym pociągnięciem pędzla, aby wyrazić moment, w którym umysł jest wolny i charakteryzuje się minimalizmem zrodzonym z japońskiej estetyki. To jest dokładnie to, co stworzyliśmy w linii Aensō. Został stworzony w oparciu o minimalistyczny design, który ucieleśnia estetykę i symetrię, a ręcznie rysowane koło stanowi z tym bezpośredni kontrast. Butelki i etykiety charakteryzują się elegancją i czystością.

 

Kręgi

Każdy produkt posiada unikalny okrąg. Żaden nie pasuje do drugiego. Artysta stworzył rysunki specjalnie dla naszej marki.

Każda wersja koła została narysowana ręcznie oryginalnym japońskim tuszem i pędzlem, a następnie zeskanowana, narysowana wektorowo i dostosowana. Istnieją setki indywidualnych, unikalnych kręgów gotowych do wykorzystania w linii produktów Aensō.

Produkcja i rozwój

Wszystkie produkty Aensō są projektowane we własnym zakresie przez naszych specjalistów od chemii. W linii nie ma ani jednego produktu, który można by kupić od osoby trzeciej. Receptury opracowaliśmy od podstaw w ciągu trzech lat. Wiele z nich ma niekonwencjonalny charakter i przewyższa oczekiwania, ponieważ od początku postawiliśmy na wyjątkowe wykonanie i jakość produktu.

Chociaż duża część prac laboratoryjnych została wykonana w naszych laboratoriach w Japonii, proces produkcyjny odbywa się w Europie Środkowej. Wybraliśmy ten region ze względu na lokalną dostępność wysokiej jakości surowców. Do produkcji Aensō używamy wyłącznie najwyższej jakości środków chemicznych, pochodzących od wiodących europejskich producentów, takich jak BASF czy Evonik. Stosując materiały renomowanych producentów, zapewniamy także zgodność z rygorystycznymi przepisami obowiązującymi na całym świecie.

Opakowanie

Czysty i minimalistyczny design butelek dopełnia ogólną ideę, która jest siłą napędową rozwoju linii Aensō. Siła, elegancja i uczucie, gdy wszystko idealnie do siebie pasuje.

W odróżnieniu od innych produktów na rynku, butelki Aensō wyróżniają się zgrabnym, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalnym designem, który zapewnia im stabilność i bezpieczeństwo w transporcie oraz elegancję i rozpoznawalność w sprzedaży.

Zrównoważony rozwój

W Aensō poważnie podchodzimy do zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności za środowisko. Nasze materiały kupujemy wyłącznie od producentów, którzy myślą podobnie. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasze produkty były wykonane z materiałów, które w jak najmniejszym stopniu szkodzą środowisku – zarówno w procesie produkcyjnym, jak i logistycznym. Wolimy płacić więcej za surowce pochodzące od lokalnych producentów, zamiast przewozić najtańsze cząsteczki dostępne z Azji, aby maksymalizować zyski.